Wir suchen Dich!

Przedstawiciel handlowy na rynek wewnętrzny i zewnętrzny na pełen etat

Kioske to młoda i innowacyjna firma, która idzie z duchem czasu dzięki idei nieograniczonych godzin otwarcia. Koncentrujemy się na dystrybucji automatów vendingowych i konfigurowalnych stacji odbioru. Naszą ofertę uzupełnia kompleksowy pakiet usług obejmujący personalizację, instalację i montaż, a także wsparcie klienta. Pomagamy sprzedawać więcej automatycznie.

Poszukujemy osoby, która jak najszybciej wzmocni nasz zespół.

Twój profil:

  • ukończone wykształcenie handlowe, najlepiej z przygotowaniem technicznym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • elastyczność, przyjazność i otwartość
  • towarzyskość i duch pracy zespołowej
  • chęć i gotowość do podróży

Twoje zadania:

  • przetwarzanie zapytań klientów (koordynacja rozwoju produktu, kalkulacja, przygotowanie ofert)
  • zarządzanie towarami
  • przetwarzanie zamówień i śledzenie terminów
  • wizyty u wystawców i na targach
  • udział w działaniach marketingowych

Oferujemy:

  • ekscytujący i techniczny katalog produktów, które tylko czekają, abyś je sprzedał
  • pracę w modelu zdalnym
  • dobrą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • stałe wynagrodzenie z dodatkową prowizją od sprzedaży
  • dokładne wprowadzenie
  • elastyczne godziny pracy

Skontaktuj się z nami

Werde Teil unseres Teams

Wyślij dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem i swoimi oczekiwaniami finansowymi do:

Kioske GmbH
z.Hd. Herrn Simon Papas
Sporker-Ringstraße 18
46399 Bocholt

Tel.: +49 (0)2871 / 23 4444 6
E-Mail: sipa@kioske.de
Załączniki wyślij na e-mail w formacie PDF.

Kioske GmbH

Zamknij menu
Przesuń w górę