Wysyłka


Dostawa odbywa się w następujących krajach Unii Europejskiej:
Niemcy, Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Austria, Polska, Portugalia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Czechy, Węgry, Wielka Brytania, Cypr, Rumunia.

 

  Koszty przesyłki (plus ustawowy podatek VAT)

  Obliczamy koszty przesyłki w następujący sposób:

Dostawa do Niemiec

 

01kg do 30kg - 10€
31kg do 55kg - 63,02€
56kg do 500kg towary wielkogabarytowe - 184,87€
>500kg - darmowa przesyłka

Dostawa do pozostałych krajów Unii Europejskiej

 

01kg do 30kg - 24€
31kg do 55kg - 83,07€
56kg do 500kg towary wielkogabarytowe 276,89€
>500kg - 525,45€

Warunki wysyłki towarów wielkogabarytowych (spedycyjnych):

 

W przypadku specjalnych przesyłek o wadze do 500 kg naliczona zostanie dodatkowa opłata za towary wielkogabarytowe, która jest już uwzględniona w kosztach wysyłki wymienionych powyżej. Zamówienia o wadze powyżej 500 kg będą dostarczane bezpłatnie na terenie Niemiec, a do pozostałych krajów UE za zryczałtowaną opłatą w wysokości 525,45 EUR.

Towary wielkogabarytowe są oznaczone jako takie w opisie przedmiotu (rozpoznawalne po tym symbolu: towary wielkogabarytowe).

Dostawa do paczkomatu lub punktu odbioru przesyłek nie jest możliwa.

Koszty wysyłki dotyczą wyłącznie zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego. Są one wyświetlane oddzielnie w trakcie procesu zamawiania i są dodatkowo ponoszone przez użytkownika. W przypadku zamówień, które nie są składane za pośrednictwem sklepu internetowego, koszty wysyłki są obliczane na podstawie poniesionych przez nas kosztów. 

Terminy dostawy

Jeśli w opisie przedmiotu nie podano innego terminu, towar zostanie dostarczony w ciągu 3-5 dni na terenie Niemiec.
Należy pamiętać, że dostawa nie odbywa się w niedziele i święta. Czas dostawy zawsze odnosi się do dni roboczych (od poniedziałku do piątku); soboty, niedziele i święta nie są brane pod uwagę przy obliczaniu czasu dostawy.

Zamówienie zostanie wysłane w jednej przesyłce. Jeśli chcesz zamówić dostawę częściową, skontaktuj się z nami.

 

 

Minimalna wartość zamówienia i dodatek za zamówienia poniżej określonej wartości zamówienia

Minimalna wartość zamówienia wynosi: 10,00 €.
Przy zamówieniach poniżej 50,00 € zostanie naliczony dodatkowy koszt 5,00 € dla zamówień poniżej określonej wartości.
 

 

 

Warunki płatności

Mają Państwo następujące opcje płatności:

Płatność za pobraniem (plus opłata za pobranie 6,25 €)
Płatność kartą kredytową
Płatność przez PayPal
Płatność przelewem
Przedpłata

 
 

Szczegóły płatności

W przypadku płatności przelewem kwotę faktury należy zapłacić w terminie płatności wynoszącym 10 dni z 2% rabatem lub w ciągu 30 dni od daty faktury. W przypadku wyboru metody płatności przelewem, zastrzegamy sobie prawo do zmiany metody płatności w razie potrzeby.
W przypadku płatności z góry, poinformujemy Cię o szczegółach przelewu wraz z potwierdzeniem zamówienia, najpóźniej wraz z fakturą.
W przypadku płatności kartą kredytową, rachunek karty kredytowej zostanie obciążony po zrealizowaniu zamówienia.

Specjalne ustalenia nie mogą być brane pod uwagę w przypadku zamówień online ze względu na automatyczne przetwarzanie zamówień.

We współpracy z Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Sztokholm, Szwecja, oferujemy następujące opcje płatności. W każdym przypadku płatność jest dokonywana na rzecz Klarna:
  • Przelew: Termin płatności wynosi 14 dni od wysyłki towaru/biletu/ lub, w przypadku innych usług, od wykonania usługi. Warunki zakupu przelewem dla dostaw do Niemiec można znaleźć tutaj, a dla dostaw do Austrii tutaj.
  • Zakup na raty (dostępny tylko w Niemczech): Dzięki usłudze finansowania Klarna można elastycznie płacić za zakup w miesięcznych ratach wynoszących co najmniej 1/24 całkowitej kwoty (ale co najmniej 6,95 EUR) lub na warunkach określonych w inny sposób w koszyku. Płatność ratalna jest wymagalna na koniec każdego miesiąca po wysłaniu przez Klarna miesięcznej faktury. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakupu na raty, w tym Ogólne warunki handlowe i Europejskie standardowe informacje dotyczące kredytu konsumenckiego, kliknij tutaj.
  • Przelew natychmiastowy: Twoje konto zostanie obciążone natychmiast po złożeniu zamówienia.
  • Polecenie zapłaty: Obciążenie nastąpi po wysłaniu towarów. Zostaniesz o tym poinformowany e-mailem.


Korzystanie z metod płatności wymaga pozytywnej weryfikacji kredytowej. W związku z tym przekazujemy dane użytkownika firmie Klarna w celu sprawdzenia adresu i zdolności kredytowej w ramach inicjowania zakupu i przetwarzania umowy zakupu. Należy pamiętać, że możemy zaoferować tylko te metody płatności, które są dopuszczalne na podstawie wyników kontroli kredytowej. Dalsze informacje i warunki użytkowania Klarna dla Niemiec można znaleźć tutaj, a dla Austrii tutaj. Ogólne informacje o Klarna można znaleźć tutaj. Dane osobowe użytkownika będą przetwarzane przez Klarna zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych oraz zgodnie z Polityką ochrony danych Klarna Niemcy/Austria.
Zamknij menu
Przesuń w górę