Szukamy Cię!

Pracownik na część etatu

Kioske to młoda i innowacyjna firma, która trzyma rękę na pulsie i rozwija się z duchem czasów dzięki idei nieograniczonych godzin otwarcia. Koncentrujemy się na dystrybucji automatów vendingowych i konfigurowalnych stacji odbiorczych. Naszą ofertę uzupełnia kompleksowy pakiet usług obejmujący dostosowanie, instalację i montaż, a także wsparcie klienta. Pomagamy automatycznie sprzedawać więcej.

Poszukujemy osoby, która jak najszybciej wzmocni nasz zespół.

Twój profil:

  • wcześniejsze doświadczenie w branży elektrycznej i metalurgicznej
  • ogólna umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem
  • uprzejmy, przyjazny sposób postępowania w kontaktach z przełożonymi i współpracownikami
  • zdolność do samodzielnej pracy, umiejętność pracy w zespole, niezawodność i wysoka jakość świadczonej pracy

Twoje zadania:

  • prace związane z porządkowaniem naszych innowacyjnych automatów vendingowych
  • prace konserwacyjne z elektronicznym zapleczem w naszych kioskach
  • czynności związane z magazynowaniem i wysyłką

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • zróżnicowany obszar działania
  • rzetelne wprowadzenie
  • elastyczne godziny pracy

Skontaktuj się z nami

Unser Team
Wyślij dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem i swoimi oczekiwaniami finansowymi do:

Kioske GmbH
z.Hd. Herrn Simon Papas
Sporker-Ringstraße 18
46399 Bocholt

Tel.: +49 (0)2871 / 23 4444 6
E-Mail: sipa@kioske.de
Załączniki wyślij na e-mail w formacie PDF.
Das Team

Kioske GmbH

Zamknij menu
Przesuń w górę