LandingpagebannerAbholstationPL2-1
Nasze stacje odbioru mogą być indywidualnie konfigurowane i projektowane zgodnie z zapotrzebowaniem. Paczki mogą być odbierane niezależnie od usługodawcy. Po pomyślnym przechowaniu klient jest powiadamiany pocztą elektroniczną. Paczki mogą być przechowywane i odbierane 24/7. Skrytki można otwierać poprzez skanowanie kodu QR. Skrytki są wyposażone w elektroniczne zamki i mają funkcję wykrywania otwarcia i stanu. Zarządzanie klientami odbywa się w chmurze.

Zalety w skrócie

Kod QR

Skrytki można otwierać za pomocą kodu QR

Brak godzin otwarcia

Paczki mogą być przechowywane i odbierane przez całą dobę

Ochrona przed kradzieżą

Zamki są zabezpieczone przed kradzieżą za pomocą PINu i kodu QR

Konfigurowalność

Stacja odbiorcza może być indywidualnie skonfigurowana

Chmura

Zarządzanie klientami oparte na chmurze

Niezależność

Paczki mogą być odbierane niezależnie od usługodawcy

Ekran dotykowy

Łatwy w obsłudze ekran dotykowy

Rozbudowa

Możliwa jest późniejsza rozbudowa

Wielkości skrytek

LandingpagebannerAbholstationPL
Rozmiary przegródek można zestawiać indywidualnie. Do wyboru są rozmiary "XS" i "XL", przy czym każda połowa szafki jest podzielona na 12 jednostek wysokości (HE). Jeden przedział, na przykład w rozmiarze "M", odpowiada 4 jednostkom wysokości (HE). Wymagany jest 1 moduł technologiczny na stację odbiorczą (6 jednostek wysokości), który jest umieszczany w szafce w lewym lub prawym górnym rogu.

Więcej informacji »

Cechy

Modułowa konstrukcja umożliwia indywidualną konfigurację stacji odbioru. Można wybierać między różnymi rozmiarami przedziałów i ich rozmieszczeniem. Stacja odbioru uniezależnia użytkownika od godzin otwarcia. Paczki mogą być przechowywane i odbierane przez całą dobę. Jednocześnie uniezależniasz się od dostawcy usług kurierskich i stajesz się bardziej elastyczny.

Przedziały są wyposażone w zamek elektroniczny i można je łatwo otworzyć za pomocą kodu QR. Klient otrzymuje kod QR pocztą elektroniczną, którego może użyć do otwarcia przegródki podczas odbioru paczki.

Oprogramowanie oferuje różne korzyści. Możesz planować dostawy / transfery i zwroty online lub ustawić maksymalny okres przechowywania. Dzięki zarządzaniu klientami w chmurze można na przykład zarządzać użytkownikami online, szablonami wiadomości e-mail, tłumaczeniami i bieżącym wykorzystaniem skrytek łącznie lub według stacji.

mobile-abholstation-2

Mobilna stacja odbioru


Zalety mobilnej stacji odbioru

Bezemisyjny transport

może być transportowana bezemisyjnie za pomocą pojazdu elektrycznego

Ochrona przed kradzieżą

skrytki są zabezpieczone zamkami i mogą być otwierane za pomocą kodu PIN

Odbiór i wysyłka

nadaje się do wysyłania i odbierania paczek

Elastyczność

umożliwia elastyczny czas odbierania i wysyłania paczek

Cechy

Mobilna stacja odbiorcza może być przemieszczana i jest napełniana od wewnątrz. Można ją umieścić w centralnych i łatwo dostępnych lokalizacjach, dzięki czemu jest łatwo dostępna dla dostawców i klientów. Zamki poszczególnych skrytek są zabezpieczone kodem PIN i w ten sposób chronione przed kradzieżą. Stacja odbiorcza może być wynajmowana klientom i sprzedawcom detalicznym. Nadaje się do odbierania i wysyłania paczek.

Stacja odbiorcza może być łatwo transportowana pojazdem elektrycznym, umożliwiając w ten sposób bezemisyjny transport.
Zamknij menu
Przesuń w górę